1320B014CA (MC-10) Maintenance Cartridge
CNM1320B014CD
Item Code: CNM1320B014CD
Manufacturer CANON USA, INC.
  • Rely on OEM quality.
  • Essential for smooth operation.
  • Mess-free installation.
Description
Made In
JP
UNSPSC Code
Weight
1.45lb
Height
2.5in
Width
8.2in
Length
13.2in
Brand
Canon
Category
Maintenance Kits/Supplies
Compare
CNM1320B014CD
Item Code: CNM1320B014CD
Manufacturer CANON USA, INC.
  • Rely on OEM quality.
  • Mess-free installation.
Description
Made In
JP
UNSPSC Code
Weight
1.45lb
Height
2.5in
Width
8.2in
Length
13.2in